Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiRO„Koncepcje biznesowe i strategie rozwoju firmy” - 19.01.2015r.


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

 

  1. Wiesław Pacholski Prezes Zarządu w firmie VauPe Sp. z o.o. (http://www.vaupe.pl/)

Firma VauPe powstała w 1991 r. Dzisiaj materiały archiwizacyjne tej firmy znajdują swoich odbiorców w wielu krajach na świecie. Wiesław Pacholski, wychowany w Fordonie, tchnął nowe życie w Fordon. W 2007 r. w odrestaurowanym budynku cegielni stworzył linię produkcyjną segregatorów. W tym samym roku firma została nagrodzona „Bydgoskim Feniksem” za pracę włożoną w renowację obiektu. Zdobycie tytułu „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” potwierdza fakt, że firma stawia na to, co najważniejsze. Charyzmatyczny Prezes opowie o strategii firmy, którą przyjął ponad 20 lat temu.

  1. Maciej Jóźwicki Prezes Zarządu w „Marwit” Sp. z o.o. (http://www.marwit.pl/)

„Maciej Jóźwicki rozkręcał biznes mając 20 lat, 2 tysiące złotych w portfelu i głowę pełną marzeń na hektarze, który dostał od dziadka. Dziś marka, którą stworzył, jest liderem na rynku.

Jako raczkujący przedsiębiorca sam rozwoził polonezem soki marchewkowe do lokalnych sklepów - po 600 butelek dziennie. Na początku zatrudniał trzy osoby. Dziś jego firma w szczytowych momentach produkuje aż 200 tysięcy butelek różnych soków dziennie. Dwustoma samochodami dostarcza je do sklepów w całej Polsce.”

Galeria


Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!