Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiRO„TQM czyli Total Quality Management” – 16.02.2015 r.


blog

Prelegentem podczas spotkania był:

  1. Paweł Królak – przedsiębiorca i menedżer z dyplomem MBA. W 2005 r. założył Klub Książki Tolle.pl, mając 300 zł w kieszeni, całkowicie od zera, bez żadnego wsparcia.

Po kilku latach intensywnego rozwoju i ciągłych zmagań z nowymi wyzwaniami (w tym z 3-krotnym otarciem się o bankructwo) jego firma osiągnęła 7-cyfrowe obroty, przynosi godne zyski i zapewnia pracę kilkunastu osobom.

Zmagania towarzyszące budowaniu biznesu od zera do poziomu lidera swojego rynku Paweł traktuje jako najlepszą szkołę biznesowego życia, a doświadczenia nabyte w tym czasie uważa za bezcenne.

Od 2013 r. wykłada również na studiach MBA prowadzonych przez ASBiRO i Uczelnię Łazarskiego. O niestandardowych metodach zarządzania i marketingu pisał m.in. w czasopismach „Mensis” i „eKomercyjnie”. Był również jednym ze współautorów Biblii e-biznesu najobszerniejszej dotychczas publikacji o e-biznesie w Polsce.

W maju 2013 r. współzałożył i od tamtej pory jest prezesem Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego, czyli organizacji networkingowej skupiającej lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą pomagać sobie w biznesie.

W 2014 r. utworzył też portal i firmę szkoleniową CorazLepszaFirma.pl, która ma uczyć i pomagać przedsiębiorcom, którzy chcą, by ich biznes był czymś więcej niż tylko sposobem zarabiania pieniędzy. Którzy wierzą, że można inaczej. Którzy chcą zmieniać świat, budując biznes na wartościach – dodając wartości do biznesu.

Galeria


Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!