Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiRO„Inwestowanie w nieruchomości” - 22.02.2016r.


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

  1. Mariusz Matrejek - Założyciel Aquarius Property Investments oraz Klubu Inwestora Global Investor Club. Doświadczony inwestor, obecny na rynku nieruchomości od 2004 roku.

Uparcie dążący do celu, doskonale zdaje sobie sprawę, że duże zyski wymagają niestandardowego myślenia oraz uporu w realizacji planu.

Ekspert i certyfikowany kierownik projektów, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, doświadczony organizator procesów inwestycyjnych.

W swojej historii pracował dla takich firm jak Atos, Microsoft i IPF (Provident), realizując projekty o zasięgu europejskim i globalnym. Zarządzał projektami i wielonarodowymi zespołami w kilku krajach.

Mariusza można spotkać jako wykładowcę ASBiRO na studiach MBA - Nieruchomości a także konferencji MJM.

  1. Piotr Piątek - Dyrektor Zakładu Budownictwa Mieszkaniowego spółki Alstal
     

Posiada 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami z pozycji Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora. Brał udział w projektach budowlanych sektora przemysłowego, sportowego, biurowego. Specjalizuje się w negocjacjach w biznesie oraz współtworzy strategie rozwoju przedsiębiorstwa. W strukturach Alstal stworzył od podstaw Zakład Budownictwa Mieszkaniowego oraz spółkę zależną kapitałowo Alstal DOM, jako wyspecjalizowany podmiot działający na rynku deweloperskim. 
Aktywnie działa w strukturach Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Rozwija swoje kompetencje na polu managerskim uczestnicząc w szkoleniach prestiżowego ICAN Institute Harvard Business Review Polska. Ukończył również podyplomowe studia Project Management na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. 
Prywatnie ojciec dwójki synów, zapalony żeglarz.

  1. Artur Chętkowski - Jeden z trzech najlepszych doradców finansowych roku 2015 w firmie Home Broker (wynik ponad 21 mln zł uruchomionych kredytów w ~80 sztukach) i absolwent SGH w Warszawie na kierunku Zarządzanie.

Z inwestycjami związany od 19 roku życia, kiedy to stawiał swoje pierwsze kroki na rynku kapitałowym inwestując w akcje i kontrakty terminowe na GPW. 
Od 2012 roku aktywny uczestnik spotkań w klubach inwestora, gdzie zdobywa nową wiedzę dzięki której podejmuje kolejne inwestycje.

Jest Prezesem Zarządu odnoszącej sukcesy spółki VFund Sp. z o.o., zajmującej się udzielaniem pożyczek dla osób prywatnych na spłatę zobowiązań oraz inwestorom pod dany projekt inwestycyjny (bridging), gdzie w atrakcyjny sposób dzieli się zyskiem ze swoimi inwestorami.

Galeria


Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!