Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiROSpotkanie trzecie – 17.03.2014r.


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

  1. Piotr Pieńczewski - ASNET MONITORING Sp. z o.o. Sp.k.:www.asnet-monitoring.pl

Piotr Pieńczewski podjął ryzyko samodzielnego prowadzenia działalności 18 lat temu. Podczas gdy kolejne rodzime firmy ochrony ogłaszają upadłość lub sprzedają się większym graczom, ASNET systematycznie zwiększa portfel klientów. Rodowity Bydgoszczanin opowie nam o jasnych i ciemnych stronach rynku ochrony oraz o kierunku rozwoju branży.
Ulubiony cytat Piotra (jak i Jana Kulczyka): "Pieniądze potrzebują spokoju, a duże pieniądze ciszy".

  1. Elżbieta Żukowska - Kreacja- Studio:www.kreacjastudio.pl

Elżbieta Żukowska jest przedsiębiorcą od zawsze. Studio- Kreacja powstało 21 lat temu. Od tamtej pory są w nim szyte stroje na przedstawienia teatralne i operowe. Osoby znane i lubiane często zaglądają do pracowni Elżbiety Żukowskiej. Kobieta, która wkłada całe serce w pracę, kieruje się w życiu zasadą: "myślisz... mówisz... masz..."

  1. Mirosław Spiczonek- POLARIS GROUP Sp. z o.o.:www.polaris-group.eu

Mirosław Spiczonek jest protoplastą Polaris Group, która istnieje na polskim rynku od 1989 r. Polaris Group dba o to, aby każdy czuł się komfortowo w klimatyzowanych pomieszczeniach, a na zewnątrz czerpał przyjemność z jazdy rowerem. Prezes Zarządu, aktywny członek bydgoskiej grupy BNI, przedstawi historię spółki oraz wyjaśni w jaki sposób dotarł z ofertą na rynek zagraniczny.

Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!