Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiRO„Sukces firmy można zaplanować” - 24.10.2016r.


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

  1. Michał Frelichowski: właściciel Kancelarii Podatkowej ADEP w Bydgoszczy, jednej z najstarszych i największych firm działających w województwie kujawsko-pomorskim w sektorze usług finansowo-księgowych.

Założona w 1990 roku, współpracuje z dużymi przedsiębiorstwami, międzynarodowymi spółkami oraz małymi i średnimi przedsiębiorstwami w zakresie obsługi podatkowo - księgowo – kadrowej. Wśród swoich sukcesów może zaliczyć dużą liczbę pozytywnie rozpatrzonych projektów w zakresie dotacji i doradztwa europejskiego.

Pan Michał podczas spotkania opowie o początkach prowadzenia firmy, systematycznym planowaniu jej rozwoju oraz o tym w jaki sposób pozyskiwać zagranicznych kontrahentów.

  1. Dr n. med. Andrzej Stachowiak: absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, od 1987 roku lekarz, od 1996 roku ordynator Oddziału Opieki Paliatywnej, od 2000 roku Dyrektor Regionalnego Zespołu Opieki Paliatywnej, od 2010 roku Prezes Pallmed sp. z o.o. prowadzącej Dom Sue Ryder.

Pan Andrzej to przede wszystkim wspaniały człowiek, który za misję przyjął pomoc innym. Dzisiaj zatrudnia kilkaset osób w różnych branżach i projektach.

Posiada ponad 20 lat doświadczeń w kierowaniu rozwojem świadczeń w Domu Sue Ryder:
· uruchomienie działalności medycznej w Domu Sue Ryder
· wdrożenie systemu ISO 9001 i 27001
· wdrożenie SAP ERP, NND, e-opieka
· przekształcenie Regionalnego Zespołu Opieki paliatywnej SPZOZ w spółkę prawa handlowego
· Ekspert Agencji Oceny Technologii Medycznej i Taryfikacji i innych organizacji krajowych i zagranicznych
· Kierowanie projektami edukacyjnymi finansowanymi między innymi przez Bank Światowy, Fundację Batorego, MZ, JASP (Międzynarodowe Towarzystwo Badania Bólu) oraz projektami naukowymi i klinicznymi sponsorowanymi przez firmy farmaceutyczne
· Staże zagraniczne między innymi Polish Hospice Fund, Uniwersytet w Padwie, Holenderski Instytut Zdrowia Publicznego".

Galeria


Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!