Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiROSpotkanie piąte – 16.06.2014


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

 1. Maciej Świerczyński
  Przez pierwsze 7 lat życia był przykuty do łóżka - człowiek roślina. Posiada 9-letnie doświadczenie w biznesie. Za czasów młodości działał w organizacji z pogranicza prawa. Ma za sobą jedno bankructwo. Budował systemy telesprzedaży dla korporacji telekomunikacyjnej na terenie Polski. Pracował dla Ferrari. Dotychczas obsłużył 1400 klientów: międzynarodowych, ogólnopolskich jak i regionalnych. Nie wydając złotówki został współwłaścicielem restauracji. Prezes spółki zatrudniającej 35 osób, zawodowy networker, wykładowca przedsiębiorczości i psychologii osiągnięć na UTP oraz w bydgoskich liceach. Twierdzi, że umiejętności komunikacyjne to główny oręż w biznesie. By nauczyć się przemawiać odbył 147 rozmów kwalifikacyjnych. 100% empirysta, fanatyk natychmiastowego działania. 
  Chcesz robić biznes? Odłóż emocje na bok, konsekwentnie rób swoje.
 2. Magdalena Nowak
  z wykształcenia psycholog społeczny, germanista i marketingowiec;
  z zamiłowania maniaki internetowy, zafascynowany zachowaniami ludzkimi w przestrzeni wirtualnej. 
  Wychodzi z założenia, że aby robić coś dobrze, trzeba wiedzieć coś o wszystkim i wszystko o czymś. Pewnego dnia, przez przypadek, zaczęła projektować interfejsy i badać strony www pod kątem ich użyteczności . I tak już zostało. Obecnie pracuje na stanowisku Chief Product Officer w firmie Whalla Labs, gdzie projektuje i wdraża produkty mobilne oraz zarządza zespołem developerów.
 3. Bartosz Partyka
  Człowiek pełen pasji, zaangażowany do granic możliwości, z nieograniczoną fantazją, budujący świetne relacje zarówno osobiste jak i w biznesie, z ogromnym dystansem do siebie, kreatywny, pomysłowy, pracowity.
  Sam o sobie mówi: „Jestem niezależnym przedsiębiorcą, z zamiłowania informatykiem, z zawodu informatykiem. Jak każdy facet, duże dziecko, uwielbiam się bawić. Najważniejsze to jest to, że udało mi się połączyć zawód, pasje i zabawę w grywalizcji."

Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!