Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiRO„Biznesy rodzinne” - 01.09.2014r.


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

  1. Anna Kałka – Grycza
    Współwłaścicielka firmy rodzinnej GreKa sp. z o.o.

Niecałe 5 lat temu subtelna dziewczyna, będąca absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego i pracująca na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji i HR w dużym przedsiębiorstwie. Obecnie, praca w terenie z kaskiem na głowie i w gumiakach lub na produkcji w otoczeniu maszyn i ostrych blach. Maskulinizacja objęła jej całe życie: po pracy jest pilotem rajdowym męża, balastowym na żaglach i głównym serwisantem resoraków dwóch synów. 
W firmie łączy miłe z pożytecznym: Research&Development, HR, Marketing. Od kilku miesięcy formalnie: Członek Zarządu i Sukcesorka, nieformalnie: córka Szefów, praktycznie: inicjatorka ulepszeń, wizjonerka, strateg oraz działaczka regionalna z ramienia Firm Rodzinnych. (www.greka.com.pl)

Joanna Zaremba - Wanczura
Współwłaścicielka Akademii Fryzjerskiej Zaremba (www.zaremba-academy.com)

Jedna z najbardziej utytułowanych fryzjerek-stylistek w Polsce. Zdobywczyni wielu nagród na całym świecie m.in. Paryż, Las Vegas, Mediolan, Niemcy, Rosja, Austria. Smykałkę do fryzjerstwa Pani Joanna wyssała z mlekiem matki. Nazywana przez pracowników tytanem pracy, uczy ich swojego rzemiosła. Współwłaścicielka Akademii Fryzjerskiej Zaremba opowie o plusach i minusach rodzinnych biznesów.

  1. Sebastian Stich
    Współwłaściciel Euroterm Techniki Klejenia sp. z o.o. sp. k. (www.euroterm.com.plwww.dreamofbydgoszcz.com). Na początku był handlowcem, później Brokerem na giełdzie walutowej, następnie przedstawicielem handlowym w Nestle. Propozycja awansu oraz rozwoju kariery zawodowej spowodowała, że zdecydował się przenieść do Bydgoszczy. W wieku 19 lat był samodzielnym, pracującym studentem, którego świat nie był beztroski. W 2004 roku wraz z dwoma kolegami powołał do życia spółkę cywilną Euroterm Techniki Klejenia. W 2011 roku urodził się projekt „Dream of Bydgoszcz”. Projekt ten, będący formą inwestowania w nieruchomości, miał na celu wypełnić lukę w ofercie hotelowej w Bydgoszczy. Pan Sebastian wybrał to miasto, osiągnął w nim swój mały życiowy sukces i chce współtworzyć jego przyszłość. Skoncentrowany na dalszym rozwoju, przygotowany na nowe wyzwania

Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!