Przedsiębiorczy Poniedziałek

Bydgoskiego Klubu ASBiRO„Od małego do wielkiego” - 15.12.2014r.


blog

Prelegentami podczas spotkania byli:

 1. Aleksandra Jasińska-Kloska
  sukcesorka w firmie DARPOL http://darpol.bydgoszcz.pl/ Firma DARPOL Bydgoszcz powstała w 1988 roku i od samego początku specjalizowała się w produkcji, regeneracji i handlu częściami zamiennymi do wagonów osobowych, lokomotyw, elektrycznych zespołów trakcyjnych oraz autobusów szynowych, a także produkcja teleskopowych masztów oświetleniowych oraz szczotki elektryczne i szczotkotrzymacze. DARPOL to także wyjątkowy sprzęt sportowy, głównie do piłki siatkowej, stosowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w kraju i za granicą (sygnalizatory optyczno-dźwiękowe, tabliczki zmian zawodników, stojaki do piłek itd.). Fakt iż jesteśmy bezpośrednim producentem większości oferowanych produktów sprawia, że możemy elastycznie dostosować się do wymagań klientów. Dodatkowo doświadczenie uzyskane przez wszystkie lata istnienia na rynku sprawiło, że bardzo dobrze poznaliśmy problemy i potrzeby naszych odbiorców. Przyczynia się to do stałego rozszerzania oferty i ulepszania wyrobów, cieszących się od lat bardzo pozytywną opinią wśród ich użytkowników tak w Polsce jak i za granicą.
 2. Krzysztof Łęcki
  Prezes TAURUS OCHRONA, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Wojskowej Akademii Technicznej w zakresie ochrony osób i mienia, zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa. Posiada Certyfikat Praktyka w programowaniu neurolingwistycznym – poziom I. W branży ochrony działa nieprzerwanie od 15 lat. Członek BNI Polska. Autor publikacji w zakresie ochrony osób i mienia. Współorganizator szeregu lokalnych programów i planów w zakresie współpracy w obszarze bezpieczeństwa obywateli. Uczestnik konferencji naukowych i autor publikacji w zakresie bezpieczeństwa publicznego podmiotów państwowych i samorządowych. Sponsor wielu przedsięwzięć kulturalnych i edukacyjnych. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego TAURUS OCHRONA - Specjaliści od ochrony. Lider branży security z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Oferuje najwyższej klasy usługi z zakresu zapewnienia kompleksowego bezpieczeństwa dla biznesu, rodziny, pojazdów i informacji. TAURUS OCHRONA wdrożyła i stosuje Zintegrowany System Zarządznia Jakością, Środowiskiego i BHP. Wszystkie działania firmy są prowadzone zgodnie z Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu. Wielokrotny laureat nagród gospodarczych. Członek Polskiej Izby Ochrony i Kujawsko-Pomorska Organizacja Pracodawców LEWIATAN.
 3. Aleksandra Sowa współwłaścicielka Cukierni Sowa Sp. J.
  Od szesnastego roku życia była zapoznawana z tajnikami słodkiego biznesu. Pracując z ludźmi i dla ludzi łączy pasję z obowiązkami. Odpowiedzialna za nowości smakowe w firmie, nieustanie rozwija się uczestnicząc w konkursach, programach kulinarnych, spotkaniach branżowych. Zna trendy obowiązujące w światowych butikach cukierniczych. Z zagranicznych podróży przywozi nowe smaki, które wprowadza w ofertę cukierni. 
  W 1946 r. Feliks Sowa z małżonką Stanisławą otworzyli piekarnię przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Dzisiaj w 155 cukierniach w całej Polsce pracuje ok. 600 osób. Aleksandra Sowa udzieli wywiadu, w którym opowie o historii firmy oraz jej obecnych obszarach działalności.
  http://www.cukierniasowa.pl/

Galeria


Newsletter Zapisz się by otrzymać powiadomienia o spotkaniach!